BO KOBIETY NIE GĘSI …

… I SWÓJ ROZUM MAJĄ

 

Od jakiegoś czasu obserwuję wszystko co pojawia się w internecie dla kobiet. Jest o ciuchach, o maka up, paznokcie królują, są nawet sposoby na mrówki ale nie ma… nie ma konkretów, np. o pieniądzach. Mówi się wiele o uczuciach, emocjach, ale nie ma konkretności, a przecież to od niej jest początek. Dlatego postanowiłam zrobić mini blog, który będzie zawierał wszystko, co kobieta świadoma powinna wiedzieć. Kobieta, która zna swoją wartość i wie kiedy i na co może sobie pozwolić, umie wyznaczać granice sobie i innym. Osoba umiejąca tak zorganizować swój świat, że czuje się osobą, która zapytana czy jest zadowolona ze swojego życia odpowie Ci, że tak. Zapytana – czy ma lęki – odpowie Ci, że nie, bo w pełni panuje nad swoim życiem. Dlatego właśnie tutaj znajdziecie wiele informacji o tym co i jak robić, aby poukładać sobie świat.

 


CZĘŚĆ PIERWSZA
CO TO SĄ MOJE PASYWA I AKTYWA

 
Pierwsza seria jest o pieniądzach. Zaczynamy od podstawowego zagadnienia, czyli ustalenia pasywów i aktywów. Aktywa to jest to co wkłada pieniądze do Twojej kieszeni, a pasywa, to to, co wyciąga pieniądze z kieszenie. Wiem, wiem będzie bolało, ale dziewczyny, sama takie coś przeszłam i wiem że łatwo nie było. Ale 🙂 teraz to dopiero widzę w moim „portfelu MEGA metamorfozę“. Dlatego chcę Wam pomóc i pokazać jak to zrobić aby konto bankowe „przytyło“
I DLATEGO TU I TERAZ dostajecie ode mnie super ćwiczenia na ustalenie co przynosi Wam pieniądze a co je wyciąga. Tak kochane warto być świadomym tego bo dzięki tej świadomości można doprowadzić do tego, że nie wydane pieniądze za to dobrze zainwestowane spowodują, że będziesz sobie spokojnie robić to co lubisz, a PIENIĄDZE BĘDĄ ROBIĆ PIENIĄDZE. A za tem zaczynamy. pod każdym filmem są ćwiczenia, które możesz sobie ściągnąć i zrobić, tak abyś mogła zobaczyć jak wygląda u Ciebie sytuacja finansowa.
 
 


 
W załączniku znajduje się moje autorskie ćwiczenie, które pozwoli Ci rozwinąć kreatywność finansową.
KLIKNIJ W LINK ABY POBRAĆ ĆWICZENIA AKTYWA I PASYWA kamila kubiak
 
 
 

CZĘŚĆ DRUGA
CO MOGĘ ZROBIĆ ABY PASYWA STAŁY SIĘ AKTYWAMI

 

Wiem, wiem po pierwszym ćwiczeniu poleciały Ci zły, bo prawda bywa okrutna. Ale nie masz się co zamartwiać. Ważne jest to, że wiesz na czym stoisz, bo teraz będziemy mogły działać. A skoro już wiesz, co przynosi Ci pieniądze, a co z je zabiera, to teraz warto zrobić dwie rzeczy. Pierwsza to tak zwany COST CUTTING – cięcie kosztów, a druga, znacznie bardziej kreatywna, to przemyśleć jak zrobić, aby pasywa zaczęły przynosić zyski tak abyś mogła na nich zarabiać. Czyli stały się również aktywami. W tym filmie tłumaczę Ci jak to zrobić.

 
 




 
W załączniku znajduje się moje autorskie ćwiczenie, które pozwoli Ci rozwinąć kreatywność finansową.
KLIKNIJ W LINK ABY POBRAĆ ĆWICZENIA AKTYWA I PASYWA – co mogę zrobić by przemienić pasywa w aktywa
 
 
 

CZĘŚĆ TRZECIA
PRZYKŁADOWA SESJA ZE MNĄ W KTÓREJ MOŻESZ OPRACOWAĆ SOBIE SWÓJ PLAN

 

Skoro już przebrnęłaś przez najtrudniejsze, bo zrobiłaś pierwsze ćwiczenie, które pokazało Ci Twoją prawdziwą sytuację finansową, następnie nie poddałaś się leżąc załamana pod kołderką tylko zrobiłaś drugie ćwiczenie to teraz mam dla Ciebie BONUS. A jest nim przykładowa sesja coachingowa, dzięki której możesz zobaczyć jak pracuje kreatywnie z moimi klientkami nad ich finansami. Zobacz jak skupiamy się na tym, co możesz zrobić aby nie wydawać a może jeszcze zarabiać na tym co po pierwszym ćwiczeniu okazało się wyciągaczem pieniędzy z Twojej kieszeni.




 
 
Jeżeli nie możesz poradzić sobie z tym wielkim wyzwaniem i potrzebujesz mojej pomocy, to zapraszam.
 
 
 CHCĘ KUPIĆ
SESJĘ

 
 
 

KOBIECA UCZTA
WYWIAD Z PAULINĄ HOLTZ

 

Najprawdziwsza niespodzianka, czyli rozmowa z Pauliną. Dlaczego poprosiłam Paulinę o wywiad na temat „Naturalności”? Dawno, dawno temu miałam klientkę, z którą pracowałam nad jej marzeniem. Ta młoda dziewczyna chciała zdobyć pewność siebie. Gdy była już na etapie, lubienia siebie poprosiła mnie, że chce pokazać na fanpage ChouChou swoją dłoń z ChouChou, które mobilizowało ją do walki o nią samą. W najśmielszych snach nie przypuszczałabym, co się stanie. Opublikowałyśmy to zdjęcie, a pod nim milion komentarzy typu „boże co za ochydne paznokcie”. Tak miała po obgryzane bo była osobą znerwicowaną. Kobiety, które napisały te durne komentarze, zniszczyły pracę 6 miesięcy. Moja klientka, zamknęła się w sobie i bardzo prze żywała opinie innych kobiet. Dlatego, gdy Paulina pod swoim postem napisała, że ważny jest CZŁOWIEK, a nie to jak piękny jest na sztucznym zdjęciu, poprosiłam ją o wywiad, właśnie na temat świata mediów. A że świetnie się nam rozmawiało, to poruszyłyśmy również temat ‚kupy na szyi”, „życia po 40-tec” itp. Posłuchajcie same :).




 
 
 

Mówią o nas: