FAQ

Jaki jest czas realizacji zamówienia?
Zamówienia realizujemy zwykle do 48 godzin od chwili zaksięgowania wpłaty. W przypadku zamówień indywidualnych do 7 dni roboczych.

Czy posiadają Państwo sklep stacjonarny?
Nie posiadamy butiku, jednak część modeli można znaleźć w zaprzyjaźnionym butiku Time to Designe (ul. Poznańska/7 Warszawa).

Jak i gdzie mogę odebrać ChouChou, jeśli skorzystam z opcji odbioru osobistego?
ChouChou będzie można odebrać po zaksięgowaniu wpłaty w butiku Time to… designe shop ul. Poznańska 7 – wejście od ul. Wilczej (kamienica na rogu Wilczej i Poznańskiej/Warszawa), o czym poinformujemy mailowo. Butik działa w godzinach: poniedziałek – piątek godz. 11-19, sobota godz. 12-16.

Czy wysyłają Państwo przesyłki za granicę?
Oczywiście wysyłamy zamówienia poza granice Polski. Koszt wysyłki wynosi wówczas ok. 30 zł. Prosimy o kontakt mailowy w takim wypadku.

Czy mają Państwo opcję zestawu prezentowego?
Oczywiście – można zamówić ChouChou na specjalną okazję, z dołączoną książeczką wyjaśniającą sposób działania ChouChou oraz zapakowane w ozdobne pudełeczko. Koszt zestawu prezentowego to 10 zł. Prosimy o kontakt mailowy w takim wypadku.

Na jakie dane przelać należność i jak zatytułować przelew?
Dane:
ChouChou Agnieszka Kamila Kubiak
ul. Ułanow 66/6
31-460 Kraków
numer konta 89 1050 1025 1000 0092 5212 2230 numer
Tytuł przelewu: numer zamówienia + imię i nazwisko

Czy mogę sama zaprojektować unikatowe ChouChou?
Oczywiście, można stworzyć własne ChouChou. Ceny są uzależnione od stopnia skomplikowania modelu, wahają się w granicach 200-300 zł.