Czas na marzenia Twojej Mamy!

Jesteś lub będziesz Mamą, ale jesteś także Córką. W tym pięknym dniu przyszedł w końcu czas na realizowanie marzeń Twojej Mamy.

Czy pamiętasz wszystkie te chwile, w których wspierała Cię Mama?

To ona pomagała Ci stawiać pierwsze kroki, uczyła pierwszych słów i ocierała łzy. To właśnie Mamy poświęcają pragnienia i pasje, by zadbać o wszystkie potrzeby swoich dzieci.

Czy myślałaś o tym, jak ważne dla Mamy jest Twoje zdanie?

Może nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy, bo jest to dla Ciebie oczywiste, ale zastanów się do kogo pierwszego dzwoni Mama, gdy nie wie jaką kupić sobie sukienkę, albo gdy zastanawia się nad wyborem nowej kanapy do salonu? Na decyzje każdej Mamy ogromny wpływ mają jej ukochane dzieci, dlatego zachęcamy Cię, abyś wykorzystała swój dar i zmotywowała ją do działania! Pokaż Mamie, że nadszedł czas, aby w końcu skupić się na sobie. Porozmawiaj z Mamą o jej marzeniach, być może w młodości marzyła o wielkich podróżach, o nauce gry na fortepianie, czy wydaniu własnej powieści. To właśnie ten moment, w którym masz szansę ofiarować swojej Mamie najpiękniejszy prezent – naucz ją realizować siebie, a zobaczysz jak pięknie rozkwita na nowo.

W tym wspaniałym dniu dajemy Ci możliwość odwrócenia ról. Podaruj swojej Mamie ChouChou i pomóż jej odnaleźć schowane głęboko marzenie. Stań się troskliwym przewodnikiem, który pokaże jej, jak zawalczyć o własne pragnienia.

ChouChou to wyjątkowy prezent, który da Twojej Mamie wsparcie i motywację do działania.

By pomóc Ci w podarowaniu Mamie niepowtarzalnego prezentu przygotowaliśmy limitowaną serię ChouChou inspirowaną miłością wszystkich Mam.

Mamy dla ciebie również specjalną promocję na zakup dwóch ChouChou, abyś mogła wesprzeć Mamę i razem z nią realizować marzenia!

Wyjątkowe ChouChou dla wyjątkowej Mamy

Z myślą o wyjątkowych Mamach powstała limitowana seria ChouChou.
DM minidzień matki1dzień matki 2

Urocze ChouChou w trzech wariantach to wspaniały prezent na zbliżający się Dzień Matki.
Podaruj swojej Mamie ChouChou z marzeniem i daj jej motywację do walki o jej pragnienia!

Wyjątkowy prezent na Dzień Matki

Podaruj swojej Mamie wyjątkowy prezent – ChouChou z jej najskrytszym marzeniem.
Aby pomóc Ci we wsparciu ukochanej osoby, przygotowaliśmy dla Ciebie promocję, która pozwoli Ci razem z Mamą zawalczyć o marzenia.
DZIEŃ MATKI PROMO