Godzina Tylko Dla Siebie

Justyna i ja


 

Oto wywiad z Kamilą przeprowadzony przez prze uroczą i profesjonalną mamę dziennikarkę – Justynę Sokołowską w ramach akcji „Godzina Tylko Dla Siebie”.

W cyklu „Życie jak marzenie” w radio Zet

Screen Shot 2016-01-02 at 21.22.21


 

Do tego programu Marzena Chełminiak zaprosiła mnie bym opowiedziała Wam o moim marzeniu. O tym jak je realizuje i tym samym dala Wam chęć do walki o Wasze. Szczególnie, że wywiad ten przeprowadziła 2 stycznia 2016 r. tym samym mobilizując Was do konkretnych postanowień Noworocznych.

Nasza walka z Cukrzycą czyli Choukier notebook

http://www.planetakobiet.com.pl/artykul-5031-kamilakubiakijejfabrykamarzen.htm

Dlaczego powstało ChouChou wkręcające, cukru pilnujące.

 
 

Kasia opowiada dlaczego młodzi ludzie potrzebują kalendarza, a ja wam opowiem dlaczego jako właścicielka marki postanowiłam zrobić tą akcję :). Dwa lata temu, kilka miesięcy po tym jak stworzyłam markę ChouChou Like Me otrzymałam taki oto email:
„… W lutym obchodzę pewna rocznicę. A mianowicie od 8 lat będę posiadaczka cukrzycy, warto napomnieć, że mam tylko 19 lat. Nie warto marzyć o zdrowiu bo niestety na chwile obecna jest to abstrakcyjne marzenie, ale może „zawsze walcz o siebie” było by odpowiednie, biorąc pod uwagę, że nie do końca godzę się z losem i zaniedbuje chorobę i tym samym siebie. Może miała by Pani ochotę stworzyć dla mnie wyjątkowe ChouChou, które będzie odciągać moje ręce od tego czego mi nie wolno, przypominać, ze to pora zbadać krew i najwyższy czas zawalczyć o siebie. Czekam z niecierpliwością. Cukierkowa Kasia.”
To co napisała cukierkowa Kasia wzruszyło mnie do łez. A to dlatego, że młoda osoba nie radząca sobie ze swoją chorobą potrzebowała tego co stworzyłam. To moje małe ChouChou miało pomóc jej w walce ze samą sobą, w walce najtrudniejszej, gdyż sami jesteśmy często swoimi największymi wrogami. Wiedziała, że jej nie wolno jeść pewnych rzeczy, a jednak… na złość….. to robiła. Zadanie jakie przede mną postawiła było nie lada wyzwaniem do sprostania. Szukałam tej specjalnej formy, która mogłaby ją powstrzymać przed podjadaniem i zmobilizować do regularnych pomiarów cukru i po jakimś czasie mi się udało. Zaprojektowałam coś dla niej. Cukierkowa Kasia dostała swoje ChouChou, a ja po kilku miesiącach otrzymałam coś, co po prostu mnie posadziło i znów popłynęły mi łzy z oczu, tym razem z radości: „Pani Kamilo chciałam bardzo podziękować za moje ChouChou, ponieważ chyba mnie zaczarowało. Moja cukrzyca, przegrała ze mną nie bitwę, a wojnę, wszystkie wyniki od ponad 5 lat nie były tak dobre jak dziś. Uważam, że to nie tylko mój sukces, ale po części też pani. ChouChou są uzależniające, wywołują chęć realizacji marzeń!”
Z Kasią już trochę mniej cukierkową zostałyśmy w kontakcie. I gdy podczas naszej ostatniej, telefonicznej rozmowy powiedziała mi, że ma marzenie, muszę dodać Kasia jest niesamowita bo nie trzyma dla siebie sposobów walki z chorobą, ona się nimi dzieli z innymi. Samo pójście na medycynę i postanowienie zostania dietetykiem o tym świadczy. Bo przecież głównym źródłem zachorowań na cukrzycę jest to jak się odżywiamy. A zatem wracając do kolejnego marzenia Kasi brzmiało ono: marzę by wydać kalendarz taki, który nastolatkowie z cukrzycą będą chcieli nosić i wpisywać w nim co kiedy i gdzie jedli jaki poziom cukru mieli. Dodajmy, iż jak zapewne każdy wie naście lat to najtrudniejszy okres bo jest się zbuntowanym na wszystko i przeciw wszystkim. Dlatego też skoro jestem od pomocy realizowania marzeń i sama wierzę, że marzenia się realizuje małymi krokami zaproponowałam Kasi stworzenie modelu ChouChou z którego 20% zostanie przeznaczone na jej kalendarz. Muszę dodać, że imponujące jest dla mnie to jak Kasia wzięła się do działania. Ona nie siedzi i nie czeka aż się jej „da”. Ona sama robi tyle ile może by rozpropagować akcje „ChouChou wkręcające, cukru pilnujące”
Material pochodzi z https://www.polskieradio.pl/9/306/Artykul/1539816,Aktywne-i-madre-zycie-z-cukrzyca, bardzo dziękujemy Pani Grażynie Dobroń Nowakowskiej

Jak należy zjeść słonia, czyli sposób na zrealizowanie marzenia. Wywiad z Kamilą Kubiak na portalu OnaOnaOna

Screen shot 2015-02-28 at 4.40.56 PM

http://www.onaonaona.com/styl-zycia/slonia-je-sie-po-kawalku.html

Ile razy w życiu słyszałaś: „Przestań marzyć, zejdź na ziemię.”? Zapewne wiele. Kamila Kubiak, twórczyni marki ChouChou Like Me, opowiadając swoją historię, daje przykład na to, że nie tylko nie należy schodzić na ziemie, wręcz przeciwnie, należy sięgać gwiazd i je zdobywać.

SENS

okł sen52psens
2apsens3psens

To jest wyjątkowy artykuł, gdyż twórczyni ChouChou po raz pierwszy tak otwarcie opowiada o swoim życiu.

VIVA IN AND OUT


W programie IN and OUT Kasia Kępka przedstawia ChouChou jako talizman, a Kamila Kubiak wyjaśnia jak ono działa.

ChilliZet i program „Sukces Pisany Szminka”


Gośiem Olgi Kozierowskiej w programie Sukces Pisany Szminka jest – Kamila Kubiak, opowie o ChouChou, czyli tasiemce z marzeniem, która swój początek znalazła w sztuce afirmacji i psychologii. Jest ono małym, magicznym strażnikiem tego, co dla Nas ważne. ChouChou nosi się na ręce tak, by nigdy nie stracić go z oczu. Jego zadaniem jest pilnowanie, by jego właścicielka w ferworze codzienności nie zapominała, tego, czego pragnie i do czego dąży. Kamila opowie, jak dążyła do swoich celów.

PRZYJACIÓŁKA

przyjaciółka

W czerwcowo – lipcowym numerze Przyjaciółki publikacja o “bransoletce,
która tak do końca nią nie jest.” – mowa oczywiście o ChouChou.

AVANTI

oklad
avanti str1str0

Wrześniowe Avanti, a w nim pastelowe propozycje na jesienną niepogodę. I oczywiście ChouChou. Bo nie ma nic, co rozświetli szare dni tak jak świadomość marzeń, jakie noszą w sobie ChouChou.

BusinessWoman and Life

okładkawywiad

Jednym z owoców wystąpienia na BusinessWoman Kongresie jest ten oto artykuł.
Opowiada on o tym jak to się zaczęło z ChouChou i jak jest każdego dnia.

InStyle

instyleinsty2

We wrześniowym numerze InStyle mowa o tym jak działa ChouChou.

ZWIERCIADŁO

zwierciadlozwier artykół

Jest biżuteria i są magiczne przypominajki. Pomagają one pamiętać do czego dążymy i co jest dla nas ważne.

PYTANIE NA ŚNIADANIE

pnś1pnś2pns3
Jesienne stylizacje w Pytaniu na Śniadanie, a w nich ChouChou. Idealne na jesienne chwile gdyż Twoje marzenie rozjaśni każdy szary dzień.

WOMEN’S HEALTH

WHWH10WH1

Wrześniowy numer Women’s Health a w nim Ewelina Rydzyńska do swych stylizacji proponuje ChouChou z marzeniem. Czyli nie tylko pięknie, wygodnie lecz także marzycielsko ambitnie.

Smaki Życia

butik trendyokładka smaki życia
Zbliża się Nowy Rok a z nim czas na wyznaczenie sobie nowych celów. To idealny moment na to by przemyśleć „co chcemy osiągnąć w 2015r” wpisać to w ChouChou i zabierać się do osiągania celu :). A ChouChou nam w tym pomoże.

AVANTI

6661,chouchoulikeme,136247896,Jpg,136247896_177773979myśliwi
Powiało jesieniom i na ulice powrócił kolor khaki, a z nim styl myśliwski. Czy jest to także związane z chęcią polowania na marzenia? Avanti do swoich stylizacji dorzuciło ChouChou, z zatem widzimy, iż nadeszła również pora na realizację marzeń.

AVANTI

cover avanti01.12arty1
art2

Jak wiele stylizacji tak wiele jest ChouChou. O czym to świadczy? O tym, że marzenia pasują do wszystkiego.

WOMEN’S HEALTH

WH czaszka

„Czasy gdy biżuterię zakładało się na wielkie wyjście odeszły w zapomnienie. Dzisiaj mamy błyszczeć od rana do rana” mówi Ewelina Rydzyńska. Czyli idealna czasy dla ChouChou. Noście je i walczcie o swoje marzenie.

RadioKolor i Dzień Kobiet

 

Dla tych z Was, które jeszcze nie podjęły decyzji o tym, że warto podjąć decyzję i realizować swoje marzenia. Kamila opowiada w Dzień Kobiet o swoim życiu tak, by zmotywować Was do podjęcia decyzji i wkroczenia na drogę realizowania obranych celów.

Imperium Kobiet

IK – Imperium KobietIK – Imperium KobietIK – Imperium Kobiet

Najnowszy wywiad z Kamilą Kubiak, dreamsetterką, niepoprawną marzycielką w „Imperium Kobiet”. Chcecie się dowiedzieć po co powstało ChouChou? Jak dzięki niemu każda z Was będzie mogła z uśmiechem powiedzieć „Mnie jest dobrze, ja mogę, ja realizuję swoje życie i spełniam swoje marzenia” – zapraszamy do przeczytania artykułu.