MOTYWATORY CHOUCHOU

 
 
ROZMOWA Z KAMILĄ KUBIAK, TWÓRCZYNIĄ MOTYWATORÓW – CHOUCHOU
 

Dlaczego kobiety chcą osiągać marzenie z ChouChou?
 
W dzisiejszych czasach, gdy nie mamy na nic czasu i wciąż jesteśmy bombardowane hasłami “działaj, rób, jeśli chcesz to możesz” kobiety potrzebują czegoś, co im pomoże, a nie będzie mówiło, co mają robić. Bo nikt nie jest w czyjejś sytuacji by narzcać działanie. Panie potrzebują małego ChouChou, które dyskretnie, w szaleństwie codzienności przypomina swojej właścicielce o celu, jaki sobie wyznaczyła. W realizowaniu każdego marzenia ważne jest aby robić to zgodnie ze sobą.
 

 
Czy sama mogę zrealizować mój cel z ChouChou?
 
Oczywiście, że tak. Do kieszonki na marzenie wpisujemy etap lub cel jego właścicielki. Oplatając nadgarstek, ChouChou dyskretnie przypomina, że aby osiągnąć to o czym marzysz, powinnaś systematycznie działać w tym kierunku. Marzenia spełnia się działaniem – samo nie dzieje się nic.
Ale to właścicielka ChouChou decyduje czy w danym dniu ma siłę I ochotę cokolwiek robić. ChouChou jest również wskaźnikiem tego, jak działamy. Tak jak ono stopniowo się dematerializuje, tak osoba je nosząca ma zbliżać się do celu.
 

A skąd się wzięło ChouChou?
 
Pracując w „miejscu, za które milion osób dałoby się zabić”, w Paryżu, marzyłam o tym, by spróbować swoich sił za oceanem. Moim celem był Nowy Jork. Absolutnie nigdy nie ukrywałam swojego marzenia. Wręcz przeciwnie – mówiłam je głośno i wyraźnie i… życie dało mi szansę. Pojawiła się możliwość przeniesienia do miasta moich marzeń. Gdy było ono już na wyciągnięcie ręki – przyszedł paraliżujący lęk. Bałam się, że sobie nie poradzę, że mi się nie uda. Rozdarta pomiędzy pragnieniami a strachem, znalazłam się u coacha, który pokazał mi metodę “JAK ZJEŚĆ SŁONIA, CZYLI ZREALIZOWAĆ WYMARZONY CEL” przy użyciu prekursora ChouChou.
 
Czy w ChouChou jest magia?
 
Sama spróbuj zrealizować z nim marzenie, a się przekonasz 🙂
 

 
 


Mówią o nas: