PRZERYWACZE ZŁYCH MYŚLI


DLACZEGO KAŻDA Z NAS POTRZEBUJE COŚ CO POWSTRZYMA JĄ PRZED NEGATYWNYM MYŚLENIEM?
Rozmowa z Kamilą Kubiak twórczynią ChouChou

 

Jaki wpływ na moje otoczenie ma to, że tworzę sobie negatywnie myślę?

 
Myślisz, że tylko Ty wiesz co dzieje się w Twojej głowie. Niestety zarówno Twój partner jak i dzieci świetnie wyczuwają te lęki. Mężczyźni często odsuwają się od kobiet, które tworzą negatywne scenariusze, gdyż po prostu ich nie rozumieją. Oni nie potrafią się martwić czymś czego nie ma. Mężczyzna rozwiązuje problemy istniejące, tak są już skonstruowani. Natomiast dzieci świetnie wyczuwają nie uzasadniony lęk mamy i stają się zestresowane, bo nie wiedzą dlaczego, mama się czegoś boi.
Skąd to oni to wiedzą? Widzą to. Twoje ciało, głos, postawa, poddenerwowanie im to zdradza.
Najważniejsze jest się skupić na tu I teraz, bo nigdy nie wiemy co stanie się za 5 minut. Dlatego nie warto marnować czasu I martwić się tym co będzie. Jak się zastanowisz, to przypomnisz sobie ile razy w głowie układałaś sobie najgorsze co może się przytrafić i jaka to była strata czasu, bo nigdy się nie przytrafiło.
 

 
Jak skończyć z negatywnymi myślami?
 
 Gdyby za czarne scenariusze dawano Oskary, to każda z nas miałaby ich pełne szafy. My kobiety, jesteśmy doskonałe w tworzeniu negatywnych myśli. Taka jest już nasza natura. Uwielbiamy się zamartwiać. I dlatego stworzyłam ChouChou A Kysh. Jego zadanie, to powstrzymać swoją właścicielkę, w bezsensownym zamartwianiu się tym, co kiedyś tam, może będzie.
 

 
Jak działa ChouChou a Kysh?
 
Bardzo prosto. Gdy tylko zaczniesz tworzyć negatywne myśli, natychmiast pociągnij za “strzelaczkę” I strzel sobie z ChouChou A Kysh. Delikatny ból, który zostanie przekazany przez system nerwowy do Twojego mózgu spowoduje, że skupisz się na tym, że boli. I natychmiast zapomnisz o scenariuszu, który tworzyłaś. A z myślami jest jak ze snami, do raz przerwanych nie da się wrócić. A Kysh dosłownie służy do przerywania myślenia o…
 
Czy ChouChou naprawdę działa?

Sama spróbuj, strzel sobie, a się przekonasz 🙂
 
 
WYBIERZ TWOJE
CHOUCHOU A KYSH


Mówią o nas: