Z COACHEM

Szczęśliwa mama, to realizująca się mama – ZRÓB TO Z COACHEM

Dzięki temu, że moje życie przeplatane było wieloma przeprowadzkami, mieszkałam i pracowałam we Francji, Stanach Zjednoczonych, Anglii. Miałam okazję obserwować życie rodzinne matek w wielu krajach. Po powrocie do Polski uderzył mnie ogromny kontrast pomiędzy nimi, a tymi kobietami, które spotkałam tutaj. Ten kontrast zmusił mnie do zadawania sobie pytań, czy to możliwe, że „zachodnie” matki są bardziej spełnione od polskich? Jeśli tak, to co jest ich sekretem? Odpowiedź okazuje się być bardzo prosta. Klucz do sukcesu, to umiejętność znalezienia czasu dla siebie. Tylko spełniona mama, to szczęśliwa mama, która może stworzyć szczęśliwą rodzinę. To właśnie wyróżnia „zachodnie” matki od Polek, one nie przestają czuć się kobieco. One nie porzucają swoich marzeń wraz z momentem założenia rodziny, wręcz przeciwnie, zaczynają o nie walczyć ze zdwojona siłą!

Odkąd zostałam dreamsetterką wiele matek zaczęło się ze mną kontaktować, opowiadając, że marzą o tym, by móc realizować swoje marzenia. Niestety muszą o nich zapomnieć, gdyż po prostu nie mają na to czasu. Bo dom, bo rodzina, bo dziecko, bo praca… Właśnie to było powodem, dla którego pomyślałam, że tu należy wykorzystać metodę ChouChou, dzięki której możemy realizować nasze cele. Te wszystkie doświadczenia zainspirowały mnie do stworzenia akcji pod hasłem: „Godzina tylko dla siebie”. Jest to program dla przyszłych i obecnych mam, do którego tworzenia zaprosiłam Kasię Latek – Olaszek doświadczoną coach, wkrótce również mamę. Dlatego, droga mamo, skończ proszę z myśleniem, że skoro założyłaś rodzinę, to Ty już się nie liczysz. Chcemy pokazać Ci, jak w gmatwaninie codziennych obowiązków znaleźć „Godzinę tylko dla siebie”. To naprawdę jest możliwe!

Kamila Kubiak

MOŻESZ TO ZROBIĆ W PROGRAMIE E-COACHING Z CHOUCHOU*

Niczego nie ryzykujesz, nie musisz nigdzie jeździć a mimo to, gdy tylko się zdecydujesz możesz otrzymać konkretną dawkę wsparcia doświadczonego coacha, które pomoże Ci zorganizować tzw. „Godzinę tylko dla siebie”. Dzięki temu, będziesz mogła się szkolić, uprawiać sporty, uczyć się języków, po prostu robić coś dla Ciebie. Już od I etapu programu masz wsparcie coacha i ChouChou, w które wpisujesz swój cel związany z programem „Godzina tylko dla siebie”.

Cokolwiek teraz o tym myślisz zapewniam Cię, że w sposób niezwykły ChouChou wspiera Twoje dążenia.

Cały program bazuje na idei małych kroków, koncentracji na tym, co już wykonałaś i na silnie wzmacniających duchowo ćwiczeniach, które mają wpływać na Twoją motywację. Dodatkowo przez cały czas trwania programu możesz na forum zadać pytanie coach/napisać co już zrobiłaś lub też podzielić się swoimi trudnościami z rozpoczęciem działania z innymi kobietami. Zarówno dla Ciebie jak i innych Kobiet biorących udział w programie będzie to mocny zastrzyk wsparcia, poprzez dzielenie się własnymi refleksjami, ale też i tym, co już się wykonało.

Program realizowany jest na dedykowanej platformie, składającej się z zamkniętej grupy, na której znajduje się forum dla każdej z Pań biorących udział w programie. To pozwala na komunikację pomiędzy Kobietami biorącymi udział w programie a coacha, wspierającego je w ich planach w sposób gwarantujący poufność.

Żeby wejść do programu otrzymasz indywidualne hasło, które pozwoli Ci się zalogować w dowolnie przez Ciebie wybranym czasie. Pamiętaj, że w grupie jest siła, dlatego też program ten jest E-coachingowy by uczestniczki mogły nawzajem się motywować, być dla siebie przykładem, że się „da” lub też wspólnie sobie doradzać.

Etapy w programie dotyczą trzech propozycji pracy nad:
1. organizacją własnego dnia,
2. rozmowy z Rodziną/znajomymi w sprawie wsparcia,
3. pierwszych kroków wdrażania utworzonego planu dnia dla rodziny

Jak długo?
Program trwa 21 dni i podzielony jest na III części. Na każdy etap przeznaczone jest 7 dni. W sumie to krótki czas, w którym możesz jednak naprawdę zrobić coś ważnego dla siebie mając wsparcie coach, ChouChou oraz innych Kobiet. Jest to Twoja decyzja, czy chcesz spróbować i zwyczajnie zając się ważnym dla Ciebie czasem tylko dla siebie.

Na początku programu na platformie znajdziesz:
1. podstawowe informacje dotyczące korzystania z platformy i forum tj. ile trwa program, z czego się składa, co jest możliwe, jakie zasady obowiązują w programie coach, a jakie Kobiety biorące w nim udział, abyś dokładnie wiedziała, co się będzie działo;

2. harmonogram pracy w programie tj. informacje kiedy zaczyna się kolejny etap a wraz z nim zamieszczone na platformie ćwiczenia do osiągnięcia danego etapu, informacje o możliwościach uzyskania dodatkowego indywidualnego wsparcia od coacha.

To Ty jednak ustalasz sobie swoje własne cele na każdy etap programu, które wpisujesz w dedykowane tej akcji ChouChou.

Bonusy
• dodatkowo w programie dostajesz możliwość 3- krotnego telefonu do coacha, w którym mając do dyspozycji 30 minut możesz zająć się swoim ważnym tematem (rozmowy mogą odbywać się w dni robocze, w godzinach 11.00-16.00, po uprzednim ustaleniu z coachem dostępności)
• upust na zajęcia warsztatowe,
• specjalny upust na ChouChou po zakończeniu programu w czasie do …… dni

*ChouChou jest pomocnikiem i motywacją do rozpoczęcia programu e-coaching, jednak nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jego przebieg.